Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani hogy...

Hogyan lehet beállítani hogy a C: meghajtóra ne lehessen semmit se rakni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném elérni hogy csak a rendszergazdai fiókkal lehessen módosítani a C: meghajtó tartalmát.

Egyéb fiókkal ne. Még egy képet vagy zenét se lehessen rárakni. Windows 8.1 van a gépen.

Hogy lehet ez megoldani?



2014. márc. 31. 20:49
 1/5 Tengor ***** válasza:

A felhasználó fiókokat külön meghajtóra tetted, mert oda bizony pakolódik adat, amikor valaki netezik.

Pagefileokat is áttetted?

Miért jó neked ha a C-re nem tudnak dolgozni?

2014. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ez egy szálloda társalgójába lévő gép ami csupán azért van itt hogy a vendégek internetezzenek, de erre fel teli pakolják mindenféle felesleges dologgal. Most például 90 GB-nyi Full HD filmet találtam a Microsoft Offcie 2013 mappájába a C: meghajtón, de portable programokkal is teli szokott lenni.
2014. márc. 31. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
A programok nyilván írhatják a C: meghajtót, de telepíteni, filmet rárakni, zenét rárakni...stb ne lehessen rá.
2014. márc. 31. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Másold át a filmeket magadnak, hátha találsz kedvedre valót! :)
2014. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a felhasználónak az írási jogosultságát a C:-hez, csak olvashasson, vagy azt se. Én megcsináltam olyat, hogy a C:-t meg se tudják tekinteni. Nem nyílik meg.
2014. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!