Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet blokkolni egy...

Hogyan lehet blokkolni egy reklámot?

Figyelt kérdés
you might enjoy reading folyton előugrik ez a reklám féle, már próbáltam sok mindennel eltűntetni, adblock, adblock plus, poper blocker, poper blocker pro, semmi se segített, mindig előugrik, ha a chromet újratelepítem akkor el fog tűnni? itt egy kép róla: [link]
2014. márc. 26. 16:57
 1/7 anonim válasza:
Adblockert telepíts a böngészőbe.
2014. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem olvasod végig? veled se mentem sokra, a fenti elírásban leírtam hogy adblockot már próbáltam, de ezt a reklámot az se tüntette el
2014. márc. 27. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a weboldal resze, irj az oldal fejlesztoinek, hogy szedjek ki a keresedre.
2014. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kihúzod az internet kábelt akkor is megjelenik?
2014. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a weboldal része, mindenhol adja, és csak a netnél adja, ha kihúzom a net kábelt akkor nincs is net szóval akkor nem mutatja
2014. ápr. 5. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább úgy akartam kérdezni hogy kapcsolat nélküli módban is működik vagy úgy nem?Kéne egy vírusírtás az App Data összes mappájában az se baj ha csökkentett módban és net nélkül.Vagy pedig egy rendszerbetöltés előtti vírusírtás.De az viszont élő internet kapcsolattal hogy megfogja a pondrót.
2014. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kapcsolat nélkül nem megy, már újratelepítettem a chromet, minden bővítmény, téma vissza és már nincs ott, persze előtte egy vírusírtást lefuttattam, kösz a választ
2014. ápr. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!