Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tenda 3g300m router vodefone...

Tenda 3g300m router vodefone usb stick beállítása?

Figyelt kérdés
Szóval van egy előfizetéses vodafone k4305 típusú 3g stickem. Vettem hozzá egy Tenda 3g300m típusú routert de sajnos nem sikerül beállítani. A PIN le van tiltva viszont a pontos internetes beállításokat nem tudom pl.: APN, Dial stb. Próbálkoztam sok fajtával de valahogy nem jön össze valakinek valamilyen ötlet? (frimware frissítés megvolt.) Előre is köszönöm.

#USB #Vodafone #Tedna #3g300m #k4305
2014. márc. 25. 01:01
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Havidíjas előfizetés esetén:

APN (Access Point Name): internet.vodafone.net vagy standardnet.vodafone.net

Dial: *99#


Feltöltőkártya esetén:

APN (Access Point Name): vitamax.internet.vodafone.net vagy vitamax.snet.vodafone.net

Dial: *99#


A többit nem kell kitölteni. Persze még így sem 100% hogy működni fog, mert sok a kompatibilitási gond ezeknél a 3G/4G routereknél, teljesen mindegy melyik gyártó. Nagyon kevés modemet támogatnak, és később se nagyon bővítik a támogatottsági listát.

A tiédhez a kompatibilitási listát itt találod:

[link]

Sajnos nem látom köztük a modemedet.

2014. márc. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ezek szerint semmi esély, hogy használjam ezt a kettőt együtt és kidobtam a pénzem az ablakon? :( Nincs ilyen eshetőségre valamilyen megoldás?
2014. márc. 25. 10:47
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha 3 napon belül vagy visszakérheted a pénzed. Netes vásárlásnál 8 napos elállási jogod van.


A boltban ahol vetted, próbáld meg levásárolni a router árát, egy olyan típusra ami biztosan kompatibilis a modemeddel.

Cseréltesd ki a mobil szolgáltatóval vagy vegyél használtan olyan modemet, ami szerepel a kompatibilitás listán.


Vedd fel a kapcsolatot Tenda termékek hivatalos magyarországi forgalmazójával. Ők hátha tudnak valami okosságot.


CompMarket Hungary Zrt.

1044 Budapest, Megyeri út 53.

info@tenda.co.hu

www.compmarket.hu

Tel.: 06-1-222-6403, 06-1-220-4843


Ha minden kötél szakad, fordulj a fogyasztóvédelemhez.

Kb. ennyi amit tehetsz.


Az az igazság, az ilyeneket addig el sem szabad hozni a boltból, míg ki nem derül hogy biztosan kompatibilis. Nálam is volt már olyan, hogy az istennek nem működött, pedig a listán rajta volt.

2014. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!