Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elveszett gmaill jelszó?

Elveszett gmaill jelszó?

Figyelt kérdés

A következő a problémám, adott egy gmail cím, amihez sajnos nem adtam sem másodlagos email címet sem telefonszámot.

Nos, tegnap egy formázás során odaveszett az egész böngészőm, minden tárolt jelszóval...a jelszót pedig sajnos nem tudom mivel egy 20 karakteres random (WPA2) jelszó volt...


Már jeleztem a gmail felé a dolgot (pár adatot meg kellett adnom) de félek hogy nem fogják visszaadni a címem, és elég fontos dolgok vannak rajta.


Van valakinek valami ötlete mit érdemes, vagy lehet még tenni az ügy érdekében hogy minél előbb visszakapjam?


Köszönöm


u.i. és nem más címét akarom feltörni, szóval az efféle vádaskodásokkal kérlek kerüljetek.



2014. márc. 21. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
"Már jeleztem a gmail felé a dolgot " egyebet nem tudsz tenni! és csak bennük bízhatsz...
2014. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

még egy lehetőséged maradt..., ha a gyorsformázást választottad!

(halvány reménysugárként)

és még nem írtál a formázott meghajtóra..., akkor komolyabb, fizetős adatmentő alkalmazásokkal, visszahozható a formázott meghajtó tartalma.

A legjobb adatmentő és visszaállító szoftverek

[link]


[link]


EASEUS Data Recovery Free

[link]

stb...

GetDataBack, GoodSync Enterprise, EasyRecovery, PandoraRecovery, Restoration, Smart Recovery, SysTools HDD Data Recovery, Recuva, Undelete Plus....

2014. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbálkoztam adatmentéssel, de hiába próbáltam ki több szoftvert, mivel az ubuntu telepítéskor nem csak egy particiót választott ki mint azt elvileg megadtam neki (win mellé akartam másik partícióra) hanem fogta az egészet, egybe formázta ext3 partícióvá, szinte esély sem volt visszanyerni az adatokat, hiába kaptam már elő a "hiren's boot" usb-t :/
2014. márc. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!