Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy egyetlen...

Miért van az, hogy egyetlen videót sem tudok megnézni interneten?

Figyelt kérdés
Se a youtube-on,se a facebook-on. (A facebook le van töltve) Ha letöltöm a youtube-ot akkor sem engedi megnyitni a videókat. Pedig ha a galériában megnézem a videókat azt engedi. A tabletomon (overmax) nem engedi csak,telefonon (samsung galaxy young) és számítógépen (nemtudom milyen) engedi. Én ezt nem értem. Tippeket kaphatok miket csináljak?

2014. márc. 20. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Flash playert telepitsd.
2014. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lalusz1 válasza:
nekem is erre kéne a válasz. már vírust irtódtam, ideig óráig jó volt. aztán ma meg megint semmi de a startlapon se tudok videót nézni se online filmet semmit se ami videóval kapcsolatos. már egy hete
2014. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jo koszi,megprobalom a flash playert:).de nekem is kb egy hete,de csak a tebletom ilyen ize(most is ezen vagyok es probalkozok a beallitasoknal),a telo gep pedig tok szupi...en total nem ertem ezt:(jo lenne meg par valasz.
2014. márc. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!