Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emailben kuldott linket ha...

Galtibi2005 kérdése:

Emailben kuldott linket ha megkattintok allandoan vmi reklamos marhasag ugrik fel, tudja vki hogy miert?

Figyelt kérdés
tehat megklikkelek egy linket, melyet ismerek, ismerem az email feladojat is, megis automatiuksan megy at mas oldalra,ez lehet bet65 fogadas vagy akarmi mas reklam oldal is. tudom hogy vmi szoftver is ugykodhet ilyen nevmegjegyzo szoftver amit eltavolitottam... de lehet hogy agresszivebb es nem eleg jol szedtem le vagy esetleg aki az emailt kuldi allitotta be hogy nyiljon reklam oldal es majd csak egy ujabb linkaktivalasnal nyiljon fel a kivant lap???

2014. márc. 20. 08:02
 1/3 Tengor ***** válasza:
Okozhatja toolba, de vírus is. Vírusirtó, Spybot mutat valamit?
2014. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
adware. Szerezz be egy spybot-ot! (ingyenes)
2014. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
spybotot feltettem, talalt 27 alkalmazast szoftwer vmit.... es megjavitotta. elvileg meg kellenelegyen oldva evvel,remelem. kosz a segitseget
2014. márc. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!