Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win7-en wifi beallitasa?

Win7-en wifi beallitasa?

Figyelt kérdés
Nem eszleli a routereket,akarhogy probalom beallitani

2014. márc. 19. 20:18
 1/5 Tengor ***** válasza:
Wifi drivert telepítetted?
2014. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Emberek ***** válasza:

milyen géped van? milyen a Wifi adapter? milyen routeren próbálkozol? milyen módon kábelen vagy vezeték nélkül?

kicsit több infot adj, mert másképp nem tudunk segíteni!

2014. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Toshiba satellite c50 a 14g a laptop, nem is a routerrel van baj mert egyet sem talal
2014. márc. 19. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

ha újonnan telepített a win7, akkor olvass csak tovább, amúgy valószínűleg nem ez lesz.


ethernet kártyádhoz telepíts drivert! amikor vettem a gépem, nekem is ugyanez volt, win7-nél semmit se lát, de még kábelen keresztül sem volt netem.


ez az egyik legnagyobb szívás (honnan tölts le drivert ha nincs neted? :D), de úgy látom neked van más net hozzáférésed is, úgyhogy tudsz keresgélni. ha nem lenne, akkor egy linux live-CD-ről bootolva tudnál netezni, az lenne a megoldás.

2014. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eszközkezelőről tolnál egy képet nekünk ?


Én elnevezném ezt az oldalt kérdezz vissza kérdezünk . hu nak

2014. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!