Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rendelt már banggood-ró...

Valaki rendelt már banggood-ról? Magyarországra ingyenes a szállítás?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 20:28
 1/10 devil64 válasza:
100%
Én már rendeltem (2x). Frankó. Tényleg ingyenes a szállítás. Az első csomagom 24 nap alatt megérkezett. A második pont úton van. Tehát megbízhatóak. Paypal-al simán lehet fizetni.
2014. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.:)
2014. júl. 1. 19:21
 3/10 devil64 válasza:
Már a 4. rendelésen is túl vagyok. Még mindig frankók. :)
2014. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 inazuma válasza:
Szia!Én most találtam rá a banggoodra,sima utalással lehet náluk fizetni?hogyan?A feltüntetett árra jön még valami plusz,vagy tényleg csak annyit kell fizetni?Bocsi a tudatlanságomért :D
2014. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Unix Team (CS) válasza:
én már körülbelül 50 feletti rendelésnél járok bangood-rol. 1 csomag kivételével semmi probléma nem volt eddig és állandó jelleggel rendelek. az egyik csomag nem érkezett meg kis összeg kb 2000 ft os tételről beszélünk de visszautalta a paypall az összeget szóval megbizható korrekt oldal. több más oldalrol is szoktam rendelni eddig nem volt problémám.
2015. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Unix Team (CS) válasza:

inazuma:


Fizetni utalással lehet egy a paypall számlához kapcsolt bankszámlával amin van elegendő összeg a rendeléshez. ameik terméknél ott van aza felirat hogy Free shipping To Hungary via Standard Shipping Az annyit tesz hogy egyszerű csomagként küldik és ingyenes tehát nem kell postát is fizetni. amihez pedig kell az mellett nem a free shipping van hanem a postaköltség ára. ennyi az egész. viszont arra figyelj hogy adott összeg fölött vám köteles a csomag tehát vámot kell rá fizetned. ez azt hiszem úgy van hogy


Magánszemélytől magánszemélynek érkező küldemény

0-45 euró között Vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény

45,1-150 euró között Vámmentes, de 27% ÁFA kerül felszámításra

150-700 euró között 2,5 vám + 27 % ÁFA kerül felszámításra

700,1-999 euró között Kereskedelmi vámtarifa + 27 % ÁFA kerül felszámításra

1000 euró - Kereskedelmi vámtarifa + 27 % ÁFA kerül felszámításra

Magánszemély által megrendelt áru (cég-magánszemély

0-22 euró között Vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény

22,1-150 euró között Vámmentes, de 27% ÁFA kerül felszámításra

150,1-1000 euró között Kereskedelmi vámtarifa + 27 % ÁFA kerül felszámításra

1000 euró - Kereskedelmi vámtarifa + 27 % ÁFA kerül felszámításra


remélem tudtam segiteni! :) jó vásárlást

2015. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok az egyik rendelesem ala kiírta a rendszer h confirm delywery ,ez mit akar jelenteni? Közben azt irja h mar 3napja shipped,igy nem tudom ezt a gombot mire vélni h confirm delywery koszi előre is a segítséget
2017. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"150-700 euró között 2,5 vám + 27 % ÁFA kerül felszámításra"


Mi az a 2,5 vám?

2020. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 garaboncos válasza:

Mivel a Banggood-on nem jelenhetett meg a negatív véleményem, így írom le az esetemmel együtt, és az örök tanulsággal: BANGGOOD-ON NEM ÉRDEMES VÁSÁROLNI!


RENDELÉS

Az idei év elején a következőket vettem online fizetéssel:

(1) Xiaomi Redmi 9

(2) extra case

(3) Samsung S8 flip case


PRO

Elsőként a pozitív vétel (mert az is volt): az Öcsém kérésére rendelt Xiaomi Redmi 9 telefon - ugyan kb. 3eft-al többért, mint amire ő emlékezett, a jelzett egy hónapos (!!!) szállítási határidővel megérkezett, ő most is ezt használja. A rendelés mellé egy kb 1500 ft-os ajándék pendrájvot kaptunk.


CON

Az Samsung S8 zárolt képernyőt is mutató mágneses tok helyett Samsung Galaxy Note 8-hoz való tokot küldtek! (Éltem a kétséggel, hogy én rontottam el, ezért ellenőriztem: a rendelés még valóban S8-ra vonatkozott, tehát nem én hibáztam!.) Mivel a visszaküldést nem kizárt, hogy velem fizettették volna meg, és ajánlottak kompenzációs pontokat a reklamálásomra, az újabb S8 tok rendelést választottam. (Meg gondoltam, hogy hátha el tudom passzolni a régi tokot, ami bontatlanul vár azóta is.)


Amikor a várva várt Bakeey Samsung Galaxy S8 kihajtós tok másfél hónap után végre megjött, örömünk rövid ideig tartott: ugyanis kiderült, hogy használhatatlan! Zárolt képernyő üzemmódban nem látszott rajta semmi, aztán szarul illeszkedett a tok a készülékre (mint a 30-40 évvel ezelőtti legolcsóbb kínai áru), tehát pontosan a legfontosabb funkció hiányzik, ugyanis nem védi az üveget! Ráadásul kemény érintésű, barátságtalan műanyagból készült. Egyedül a beépített mágnes volt érezhetően működő benne (vonzotta a vasat és más mágnest).


A cég weboldalán közzétettem a tapasztalatom, a megérdemelt 1db csillaggal. Mindenhol ezt igyekszem tenni, mások okulására, fotókkal. Az igazi meglepetés ezután jött: amit írtam NEM JELENT MEG, vagyis a BANGGOOD LETILTOTTA!


VÉGÜL

Annyira elszoktam a cenzúrától az utóbbi 30 évben, hogy ez a kínai módszer erősen lesokkolt. Részemről nem veszek innnét és nem javaslom másnak sem az innét való vásárlást.

2021. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Aki már rendelt a banggoodról, neki a rendelésnél megadott címkre kiszállították,vagy postán maradt,és ott kell átvenni?


Köszi előre is a segítséget

2021. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!