Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell megváltoztatni a...

Hogy kell megváltoztatni a router wifi jelszót?

Figyelt kérdés
Beírtam a futtatásba, hogy cmd megjelent a parancssor abba beírtam, hogy ipcongig az alapértelmezett átjáró utáni 192.168.1.1-et be írtam a böngészőm címsorába de nem jelenít meg semmit nem adja be az oldalt és egyik böngészőnél sem. Ha google-ba írom be a 192.168.1.1-t akkor se jön be. Hogy változtassam meg :/ elég sokan tudják már a wifi jelszót.

2014. márc. 15. 15:54
 1/8 Tengor ***** válasza:
Jaj... ha van teamviewered megcsinálom neked távvezérléssel.
2014. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi az.? nekem ne beszélj kínaiul meg szakszavakkal, mert nem vágom laikus vagyok.
2014. márc. 15. 15:58
 3/8 Tengor ***** válasza:
Akkor mindegy... szólj egy szakinak és az majd beállítja!
2014. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te nem tudsz segíteni?
2014. márc. 15. 16:04
 5/8 Tengor ***** válasza:
Mint írtam, távsegítséggel hamar meglenne, de anélkül egy fél élet...
2014. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem bízok abban azt sem tudom mi az és a számítógépembe kutatnál lehet valami hacker vagy és valamit tennél vagy a netet lopnád vagy valami.. De ha annyira vágod biztosan tudnál segíteni
2014. márc. 15. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
ajánlom a router reszetelését (a hátulján egy pici lyukon kell egy gombot benyomnod tűvel olyan hosszan, hogy kialudjanak a wifi ledek, majd elvileg 192.168.1.1 vagy 192.168.1.101 címen elérheted a wifi beállításokat (ha jelszót vagy felhasználónevet kér "admin, admin"). Persze ez nem garantált, ajánlom a szakember hívását.
2014. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A böngésződ címsorába írd be a routered ip címét (192.168.0.1 , 192.168.1.1) a legnagyobb valószínűséggel a 2 közül valamelyik, majd a böngésző feldob egy ablakot, ahol kér egy felhasználónevet, jelszót, ez a legtöbb routeren: admin; admin. Itt lesznek a router beállításai, ahol kattints a 'wireless' fülre, majd ott valahol a 'wireless sevurity'-ra. Itt kell megadnod a jelszót, amivel rá tudsz majd csatlakozni a routerre. A 'security mode'-nál válaszd a:WPA-PSK vagy a WPA/WPA2-PSK lehetőségeket (ezek a legbiztonságosabbak) majd kattints rá az OK/APPLY gombra, majd zárd be az internetet, és kapcsolódj újra a wifire a jelszóval.
2015. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!