Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora sebességű internet...

Mekkora sebességű internet kellene? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz telefonra is internetem, és érdekelne, hogy ahhoz, hogy skypen beszélhessek valakivel, vagy viberen, vagy youtuben egy hd videót nézhessek, ahhoz mekkora sebességű internet kellene egy telefonra? Tehát pl 5mbit/s sebesség elég lenne-e hozzá, vagy nézzek kicsit magasabbra, pl 21mbit/s? Vagy nézzek magasabbra az lte irányába?

2014. márc. 14. 17:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem is cs 1.6 közben sikerült 1000ms pinget elérni, csak akkor még nem tudtam, hogy ez mit is jelent :) Tehát ha a leírtakat kikapcsolom a mobilon, amíg mondjuk skypen beszélek, vagy viberen, akkor gyakorlatilag kevés esély van arra hogy nagy legyen a pingem? Vagy ez a nagy ping csak ezektől függhet: Mert pl. nekem volt régebbi telefonnál, hogy wifin egy skype beszélgetést nem bírtam megtenni, mert úgy akadozott a hang, meg késett meg minden más, pedig nem volt leterhelve a net.
2014. márc. 15. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!