Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy email címem amin van...

Van egy email címem amin van kb 2500 olvasatlan üzenetem mert minden oldal küldözget reklám emaileket meg utazz el ide stb. hogy tudom ezeket törölni, úgy hogy ne 1-esével kelljen kijelölnöm az összes üzenetet és úgy törölni?

Figyelt kérdés
Valamint megakadályozni hogy ilyen oldalak meg ismeretlen akárkik csak úgy emailt írjanak a továbbiakban ??

2014. márc. 11. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
(Indamail-es vagyok)
2014. márc. 11. 18:52
 2/5 intrepid ***** válasza:
Az oldal alján van olyan szó, hogy subscribe, vagy az, hogy leíratkozás. Akkor nem küldenek több reklámot.
2014. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát biztos van hogy az összes kijelölése.Bár nem irtad miféle szolgáltató.Így szokták megbénítani a címeket.De nem hiszem nálad ez van.Kezdj el létrehozni szűrőket a leggyakoribbak ellen.Aztán csak csökken.Vagy csinálj másik címet.
2014. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokkal a leiratkozás linkeléssel meg vigyázz mert tovább bonyolítja a helyzetet.
2014. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
100%

A leiratkozás nem mindig célravezető. Ugyanis pont ezzel igazolod vissza, hogy létező, élő e-mail címre talált a spam (kéretlen levél). Ezután aztán tényleg elárasztanak az ilyenek.

A szűrők beállítása már jobb megoldás, bár, ha megnézzük, ugyanabban a témában sokszor teljesen más feladók szerepelnek (pont azért, hogy feladó-szűréssel ne lehessen kizárni őket).

Törölni pedig úgy lehet egyszerre sokat, ha egyszerre többet ki tudsz jelölni. Nem használok Indamailt, nem tudom, hogy ott is alkalmazható-e, de próbálj egyet kijelölni, majd odébb görgetve a Shift (felfelé mutató nyíl) lenyomásával együtt az utolsót. Elvileg ilyenkor a kijelölés közti összeset kijelöli. Aztán törlés. Utána türelmesen várj, mert már néhány tucat levél egyszerre törlése is időbe telik.

2014. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!