Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on Szerzői jog-ot...

Balázs11 kérdése:

Youtube-on Szerzői jog-ot sértettem meg az Universal Pictures nál és most 15 percnél hosszabb videókat nem tudok feltölteni HELP? Többi lent

Figyelt kérdés

Nah hülye módra csak úgy leszedtem 1 filmet gondoltam feldobom youtubera de amikor felment akkor jött a figyelmeztetés és majdnem el is veszítettem a csatornámat és most 15 percnél hosszabb videókat nem tudok feltölteni meg live show-kat se tudok csinálni meg még pár dolgot nem tudok csinálni.És nem tudom hogyan lehetne el intézni hogy pl. bocsánatot kérek azt 15 percnél hosszabb videókat tudjak feltölteni csak nem tudom hogyan érjem el őket meg ilyenek.

Köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 9. 21:56
 1/1 karesz01 ***** válasza:

Tisztelt Balázs11


Mint mindenki , te is elolvashatod a youtube szabályzatát , gy.i.k*-ot,

*gy.i.k=gyakran ismételt kérdések


Hogy is kéne használni a youtube fiókodat .

Ha még akarod használni , akkor mindenképp , olvasgasd át addig , míg meg nem érted .


---

"Szerzői jogi GYIK"

http://www.youtube.com/yt/copyright/hu/faq.html#c-consequences


___Mik a szerzői jogok megsértésének következményei?___


A YouTube-on egyszerű következményei vannak a szerzői jogok megsértésének.

A Digital Millennium Copyright Act (DMCA – Digitális Évezred Szerzői Jogi Törvény) ,

és más vonatkozó szerzői jogi törvények értelmében cselekszünk.

Ezeknek megfelelően eltávolítjuk a videókat, ha hiánytalan értesítést kapunk arról,

hogy azok sértik a szerzői jogot.


Ha kapunk egy érvényes értesítést arról, hogy a fiókodban lévő videók sértik a szerzői jogot,

azokat eltávolítjuk, téged pedig figyelmeztetünk.


Három figyelmeztetés után megszüntetjük a YouTube-fiókodat.


Ha ez történik, egyúttal eltávolítjuk az összes többi videódat,

téged pedig véglegesen eltiltunk attól, hogy a jövőben új fiókot hozz létre,

vagy hozzáférj a YouTube közösségi funkcióihoz.


A szerzői jog tulajdonosai ezenkívül beperelhetnek téged a szerzői jogok megsértése miatt.

Az Amerikai Egyesült Államokban a szerzői jog megsértése művenként* akár 150 000 USD összegű kártérítéshez,

és egyes esetekben más büntetésekhez is vezethet.


*művenként=darabonként


---

Azért nem tudsz feltölteni 15percnél hosszabb videót , mert a fiókod státusza már nem megbízható .


("Funkciók, amelyekhez a szerzői jog szempontjából megbízható fiók szükséges")

Az alábbi funkciók csak a megbízható fiókkal rendelkező felhasználók számára érhetők el:


-Közvetített Hangoutok

-Videók feltöltése nem listázottként

-15 percnél hosszabb videók feltöltése

-Videók feltöltése Creative Commons-engedélyekkel

-Videóba ágyazott programok


Ahhoz, hogy fiókod megbízhatónak minősüljön, nem tartalmazhat olyan videót,

amely szerzői jogi figyelmeztetést kapott vagy tartalomazonosító miatt világszerte le lett tiltva.

Fiókod állapotánál megnézheted, hogy jogosult vagy-e ezen funkciók elérésére.

Ha fiókod megbízható, és mégsem férsz hozzá ezekhez a funkciókhoz, lehet, hogy igazolnod kell YouTube-fiókodat.


[link]

[link]

2014. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!