Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó most a vezeték...

Miért nem jó most a vezeték nélkül hálózat a laptopon?

Figyelt kérdés
eddig minden oké volt, egy 3 napig, kiadta a vezeték nélküli hálózatokat ,h melyiket találta meg és melyikekre lehet csatlakozni.Ugye van a biztonságos és a nem biztonságos.Nos volt egy nagyon jó aminek a jelerőssége elég volt a netezéshez, azon szoktam ,de mostanában már egy 2 napja nemtudok rá csatlakozni,pedig ott van és jó a jelerőssége is,de vmiért nem tud rá csatlakozni.Rákkattintok h ,,csatlakozás" várok egy kb 3-4 percig, úgy csinál mintha csatlakozna, közben meg nem ahhoz csatlakozik, hanem egy olyanhoz aminek nagyon rossz a jele, és azon nemtudok netezni.Amúgy van net asztaligépem, amin most vagyok,erről hogy tudom ,,lopni" a laptopomra a netet? vagy vmi más ötlet, előre is köszi!
2009. dec. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kódolást tettek rá?

A Tiedhez: 1. UTP dugót PC-ből ki, laptopba be, ennyi.

2. Veszel még egy hálókártyát PC-be bedugod és egy crosslink UTP kábellel összekötöd a laptoppal.

3. veszel egy PCI WiFis kártyát, belenyomod a gépbe, megosztod a netet, aztán hajrá!

4. veszel egy USB-s WiFi adaptert, PC-ben megosztod a netet, aztán mehet.

5. veszel egy WiFis-lanos routert, konfigurálod..stb.

Üdv: StMiklos

2009. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

O.O

akkor inkább kérdezek egy olyat,hogy hogy tudom ,,feltörni" a kódolt hűlózatok kódját?

ezekhez amiket leírtál, sajnos nem értek :/,de az-rt köszönöm a válaszod. Amúgy próbáltam áttenni a laptopra a netet ,úgy h kihúztam az asztalisz.gépből azt a ,,netkábelt",de vmiért nem jött össze.

2009. dec. 14. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Már megbocsáss, de ha nem tudod a laptopodon bekonfigurálni, hogy menjen a net, akkor igen távol állsz attól, hogy jelszófeltörésbe kezdj. A dolog nem ördöngősség, kérdés persze melyik változatról van szó.

Előbb járj utána, hogyan kell hálózatot /netet/ konfigurálni, ha megy, lehet további ismereteket gyűjteni.

Üdv: StMiklos

2009. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!