Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speciálisan grafikai forrásokk...

Drone007 kérdése:

Speciálisan grafikai forrásokkal foglalkozó torrent oldalt keresek. Létezik ilyen oldal?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ahol shutterstock, istockphoto oldalakhoz hasonló grafikai források vannak. Főként ingyenes oldalt keresek, de lehet reges is.
2009. dec. 13. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom ilyen nincsen, de google segítségével is tudsz keresni ha ismered a jobb fájlfeltöltőket mint pl a www.megaupload.com-ot, és akkor így beírod kereséshez: istock site:www.megaupload.com.

Vagy a www.deviantart.com-on vannak nagyfelbontású képek még a stock&resource kategóriában.

2009. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

p2ptemplates.com (vagy ha nem com akkor írd be google-ba).

Ilyen-olyan grafikával foglalkozik, lehet itt találsz valamit.

2009. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
p2ptemplates.com? most csak tippeltél ugye? ha a google-val találtam volna nem itt kérdeznék. de azért kösz, majd utánanézek. további ötletek jöhetnek még.
2009. dec. 14. 07:35
 4/4 anonim válasza:
vasarold meg. nem olyan dragak
2010. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!