Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet hogy ez nem teljesen az...

Dalmi.~ kérdése:

Lehet hogy ez nem teljesen az internet kategoriahoz tartozik, de azt szeretnem tudni, hogy ir e valaki blogger blogot? Vagy esetleg ismer olyat aki ir? Mert nekem is van, és cserét keresek!

Figyelt kérdés
Persze azok is irhatnak akik csak olvasni akarjak az enyemet.Minel tobb olvasom van annal jobban orulok!Elore is koszonom!!

2014. márc. 4. 20:58
 1/5 anonim válasza:
Én írok itt is van a blogom: [link] Elküldöd a tiédet?Mert akkor cserélhetünk miattam:)
2014. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze itt is van [link]
2014. márc. 9. 13:06
 3/5 anonim válasza:
Kitörölted?Csak mert azt írja ki,hogy el lett távolítva.
2014. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bocsi,nem töröltem ki csak új storyt kezdtem,és a cím megváltozott,de küldöm a mostanit!Nem tudom még csak 2 része van,így nemtudom mennyire fog tetszeni,és mennyire szereted JB-t?Mert ő is benne lesz.Most még nincs nagy szerepe.:D [link]

Remélem ezek ellenére marad a csere.Ja és nekem a tied nagyon tetszik;)

2014. márc. 11. 19:47
 5/5 anonim válasza:
Persze attól még marad a csere.Köszi,nekem is tetszik a tiéd:)
2014. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!