Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet e 3G internetet megoszta...

Lehet e 3G internetet megosztai ruter nélkül is több eszközre ami csak wifi képes?

Figyelt kérdés

Asztali számitógépemen van 3G mobilnet ezt meg akartam osztani Tp-Link es ruterel de sajnos a mobil inernet modemem ami (ZTE MF821D) ami LTE képes is vagyis 4G is támogat,de a ruterel nem volt kompatibilis a modemem így ruteren keresztül nem tudtam megosztani.

De kiprobáltam egy sima wifi usb adapterel ami szintén Tp-Link márkásju de ezzel megtudtam osztani a 3G mobilnetemet a wifis tabletomra,nem tudom hogy ez megosztás e de vezetéknélküli hálozatként lássa a jelet és tudok rá kapcsolodni ami a 3G mobilnetemröl jön.

Ha bemegyek a wifi programjába akkor ott a Advanced menüre mentem és azzon belül ott bejelöltem a SoftSp mode opciokot,alatta van a Power Save mode aztis bejelöltem,utána a SoftAp fülre amin egy ruter iknon is van azzonbelül ott bejelöltem a vezeték nélküli hálozstót vagy kilehet választani a heji kapcsolatot is,utána SSID ott megadhatóm mien néven legyen a wifim,utána Security Tipe ott WPA2-PSK leht csak kiválasztani,utána Enctryption Type ott csak a AES opciokot lehet kiválastani,utána Sexurity key itt megadhatóma jelszavam amin tudok kapcsolodni de első alkalomal mikr kapcsolodtam ott megvolt adva a kod de változtatni is lehet kódot,és végül a ip cimem van legalul.

De amit megadok wifi nevet nem szerepel a Network menünél mnt Pl: a közeli vagy a somszéf wifi neve is ez mértvan?

Ilyenkor amit én megadtam vifi nevet azt mongyuka szomszéd lássa ha wifiről akar kapcsolodni?

Wifi adapteren kerestül ijen lehetőségis van 3G mobilnet megosztásra nem feltétlen csak ruterel mükűdik?


2014. febr. 24. 23:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!