Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítsééég! Kicsi lány nagy...

Segítsééég! Kicsi lány nagy bajban?!

Figyelt kérdés

Munkahelyen beléptem az msn-re. Igen, most először! Ezen a gépen, még a régi alap verzió van 3.5-ös. Nekem az otthoni gépen a legújabb, csak ahhoz értek.. Namármost vmi miatt beállította magának az autómata belépést! vagyis ahogy rákattintok az ikonra, egyből, jelszó kérés nélkül belép a fiókomba.. Ha ez kiderül hogy erre (is) használtam a gépet, kirúghatnak..

De nem találom azt a beállítást ahol az autómata beléptetést ki lehet iktatni!! Sos tud valaki segíteni???


2009. dec. 11. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Belépsz az MSN-re. File menüpontban van a "kijelentkezés" Kilépsz. Utána rákattintasz a bejelentkezésre, ott van az "Automatikus bejelentkezés" pont. Kiveszed a pipát előle és kész is. A legördülő listában megmarad a neved, azt viszont nem tudom, hogy lehet onnan eltüntetni
2009. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
törölgess a windows mappából fontos fájlokat,és tuti,hogy törlődik a neved is ;)
2009. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!