Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen programot kell még...

Milyen programot kell még letöltenem?

Figyelt kérdés

A gépem nem jeleníti meg a pps. fájlokat,videokat. letöltöttem a Power point-ot, de ez sem segít.Ha képes üzeneteket kapok azokat nem nyitja meg. Letölteni letölti,mert látom, hogy tölti csak nem jeleníti meg.

Mi lehet a hiányzó program?Ha valaki tud légyszi segítsen.

Köszönöm


2009. dec. 11. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd a Powerpointot az nem segít, nemárt ha fel is telepíted. ;)
2009. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van,de ezzel sincs hiba rajta van a gépemen telepítettem.Akkor most mi legyen?
2009. dec. 11. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
cseréld le az op rendszeredet 95-ösről xp-re... xD
2009. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az op. rendszerem xp.van adobe reader-em,adobe flash player-em.Nagyon köszi hogy segíteni probáltok!

Esetleg nem lehet, hogy be kell állítanom kell valamit?

2009. dec. 11. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Passz...

Ha fel is van telepítve, onnantól kezdve magától kéne működnie.

Azt próbáld még meg, hogy elindítod a Powerpointot, és onnan nyitod meg a fájlt.

2009. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor talán megvan a hiba,mert nem tudom megnyitni a pp-t!Már leszedtem ujratelepítettem.És egyszerüen nem megy!!Nem tudom megnyitni!
2009. dec. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!