Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem egy német oldalról...

Rendeltem egy német oldalról DHL-el egy csomagot (hangszert) mi van ha az eladó nem küld semmit? Úgy értve, hogy küld valami szemetet.

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted ilyen válasz vártam patkányagyú?
2014. febr. 23. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyet vártál te félkegyelmű? Nem lesz semmi, akkor szemetet kapsz, ennyi.
2014. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 belapus ***** válasza:
Ebben az esetben az adott ország megfelelő jogorvoslati fórumához kell fordulnod.
2014. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem azt válaszolod minden kérdésre hogy 'nemtudom. Látod van aki felfogja, de felőlem írogasd minden kérdésre hogy semmi aztán nevezz félkegyelműnek mert egy segg vagy. Vagy már annyira unod a hólyag növesztést a tenyereden, hogy érdemtelen válaszok írásával koptatod a billentyűzetet kötsög?
2014. febr. 23. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha mást patkányagyúzol meg seggezel, legalább annyi eszed lehetne, hogy ránézel a százalékokra és felfogod, hogy az 1. választ nem én írtam. A válasz pedig helytálló, mégis mi lenne? Megjelenik egy manó és visszaadja a pénzed?

Veled mi van, a fejedre ejtettek kiskorodban?

2014. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!