Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem vagyok egy számítógép...

Nem vagyok egy számítógép zseni, itthon a szokásos vezetékes netem van. A jövő héten 1 hétre kórházba kell menjek, és hogy elviselhetőbb legyen ez a hét, valamilyen módon netet akarok a laptopomra. Ez hogy a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy: megoldható-e ez? Hova érdemes forduljak, hogy minél hamarabb megoldják ezt? Milyen adatforgalomra lenne szükségem egy hétre (nem töltök le, videókat nem nézek...)? És minden egyéb információt szívesen veszek ezzel kapcsolatban!
2014. febr. 22. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A kórházba gondolom van WIFI.

Annyit kell csinálnod,hogy beviszed a laptopot és kapcsolódni kell a hálózathoz.

2014. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha le van kódolva, kérdezz rá. Egyébként van feltöltőkártyás mobilnet sticckel. [link]
2014. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!