Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki? Tumblr-be...

Segítene valaki? Tumblr-be hogy változtassam meg az egeremet?

Figyelt kérdés
Ha valaki lenne szíves leírni ,hogy kell használni a HTML-t azt is nagyon megköszönném. előre is köszönöm!:)

2014. febr. 22. 20:48
 1/2 anonim válasza:

Na, akkor először elmagyarázom a HTML-t, mert az is kell az egérhez.

Ugye, ahogy a Customizenál meg akarod változtatni a témat ott lehet pár közül választani, azok az úgymond "alapértelmezett" témák. Ezeket kínálja a tumblr. Na és akkor különböző oldalakról lehet még sokfajta témát letölteni. Ahhoz, hogy az általad választott témát aktiváld kell használni a HTML-t. Mondjuk kiválasztottál egy témát, és ahhoz kapsz egy ilyen bazi hosszú kódot. Először a HTML-ben ami van mindent ki kell törölni, aztán azt a kódot oda bemásolni. Itt van pár oldal ahol ilyen témákat találsz :

[link]

[link]


Az egérnél ugyan ez, csak ott majd rövidebb kódot kapsz, meg ott nem kell kitörölni a HTML tartalmát, csak a végére bemásolod.rengeteg oldal és fajta

Kerestem még néhányat neked:

[link]

www.totallylayouts.com/tumblr/cursors/mouse-cursors/


De én mindig innen válogatok, szerintem itt vannak a legjobbak:

www.snazzyspace.com/cursors/1

2014. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. márc. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!