Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olcsó mobilinternetet Ausztriá...

Olcsó mobilinternetet Ausztriában?

Figyelt kérdés
Nem sokára ki kell utaznom Ausztriába egy hétre, és szeretnék majd internetezni. Az itthoni szolgáltatóknál eléggé kedvezőtlenül lehet hozzájutni (roaming), ezért valami másik megoldás kéne. Sokat nem szeretnék rákölteni, max. 5-6-7 ezer ft. Mit ajánlanátok? Külföldi szolgáltatónál esetleg?
2014. febr. 22. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt: [link]


Én már használtam ezt Horvátországban és szerintem jó. Ugyan nem szabad nagyon bedurvulni a töltögetésekkel mert napi "csak" 1 GB-ot használhatsz el. Ha túlléped akkor lassítanak de szerintem 1 napra bőven elegendő az a 1 giga. Én YouTube-on néztem vele teljes filmeket meg online rádiót hallgattam, emellett ugyanúgy böngésztem és nem léptem túl azt a napi 1 GB-ot.

2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!