Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a követés/nem követés...

Mi ez a követés/nem követés facebookon? SOS!

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki folyton mindenféle hülyeséget ír ki, ezért le akartam iratkozni arról, hogy követem őt, vagyis hogy ne jelenjen meg semmi, amit kirak az én üzenőfalamon. Rámentem a profiljára és ott a borítóképén volt egy olyan, hogy "követed", erre rákattintottam, és most azt írja ki, hogy "követem". Ő nem kap értesítést arról, hogy már nem követem, igaz? És ez ugye azt jelenti, hogy már nem követem?
2014. febr. 21. 18:26
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem csak hülyén van fordítva.

"követed" vagyis mint folyamatos jelen idő. A fészbuk mondja neked: Jelenleg is azt csinálod.

A "követem", is azt jelenti, de akkor meg te mondod fészbuknak. Tehát még csak akarom követni, de nem tettem meg. Tehát ez a kikapcsolt állapot.

2014. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. febr. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!