Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Mobile vagyis Telekom...

Dongóság kérdése:

T-Mobile vagyis Telekom internet árai körüli tanácstalanságom. Avagy miért érzem magam becsapva?

Figyelt kérdés

Megláttam, h a T mobilnet árai csökkentek, az eddigi 1000.-Ft/100mega netemet lecseréltem volna az új árad 1290.-Ft/1Gb-os csomagra, de se a havidíjas előfizetésemhez, se a dominómhoz nem tudtam (utóbbi csak próba lett volna), dominónál csak akkor engedné, ha surf csomagban lennék, előfizetésnél meg néztek rám boci szemekkel, h nem rendeli hozzá. A honlapon semmi tájékoztatás, csaj az új tarifák vannak fenn mind a két változatnál. Ero, még a régire sincs rálátás. Ezt így ők eljátszhatják vagy vki rálép a nyakukra (szeretném)? [link]


[link]


2014. febr. 19. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A netpluszL csomag a meglévő net mellé ad adatforgalmat.

Egyébként tényleg átláthatatlan a régihez képest.

2014. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, viszont nem tudja hozzárendelni...ergo marad a régi drága. Dominónál sem tudsz így simán netet kérni, mert csak a surf csomaghoz rendelheted hozzá...
2014. febr. 20. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha bemesz szemelyesen valami pontjukba, talan megoldanak. Vagy telefonon ha meg nem probaltad.
2014. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!