Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van az hogy a weblapok...

Mitől van az hogy a weblapok elsőre nem mindig töltődnek be?

Figyelt kérdés
Sokszor 3-4X is frissíteni kell mire betölti a böngésző. Már újra raktam a gépet, de megmaradt a hiba. (Win7,Chrome)

2014. febr. 19. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindig ezt írja ki: "Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a ... weblapot. " :(
2014. febr. 19. 21:27
 2/7 anonim válasza:
Lehet Hogy tull nagy a gépnek a windows 7 vagy kicsi a vinyo
2014. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

UPC interneted van? Ilyesmit okoz a DNS szerver gond, és azért pont UPC-t emeltem ki, mert náluk van mostanság egyre több DNS gond. Állíts be egy alternatív DNS szervert a 8.8.8.8 címre. Ez a Google DNS szervere, eléggé használható, talán megoldja a gondot.


A beállítást a hálózati kapcsolatnál tudod megejteni, alternatív DNS néven szerepel.

2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a gép elég erős, ssd, 2500k, gtx680 stb..az nem lehet kevés. A szolgáltatóra gyanakszok (Inv.tel) vagy esetleg a router szenved valamiért, ami egy TL-WDR3600.

Köszi a tippet, ezt a DNS állítást megnézem.

2014. febr. 19. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel van router, ott is beállíthatod. Invitel sem épp a legjobb hírű szolgáltató, szóval igencsak előfordulhat náluk ez...


#3-as voltam.

2014. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap beállítottam a gépen, azóta nem csinált hibát, sőt 'lehet csak beképzelem' de mintha gyorsabban is hozná be az oldalakat.
2014. febr. 20. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem képzelődsz, valóban gyorsulhat ettől. Mivel gyorsabban állapítja meg így a géped az oldal IP címét, előbb tudja elkezdeni a kapcsolódást és az elemek letöltését.
2014. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!