Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a legolcsobb...

Mi a véleményetek a legolcsobban.com weboldalról? Megbízható?

Figyelt kérdés
Ha van esetleg olyan aki vásárolt már ott, akkor legyen szíves írja meg a tapasztalatait. Köszönöm
2014. febr. 19. 19:42
 1/7 Turista válasza:

Én is kaptam egy e-mailt és ahogy nézem ez egy nagyon fasza ötlet, mármint az oldal üzemeltetőjének.

Egyébként nem éri meg.

Azt viszont nem értem, hogyha megnyerted az akciót, akkor még mit kell külön kifizetni? Azt az összeget is, ahol éppen lezárult a licitálás? (így akkor még nagyobb biznisz nekik)

2014. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi garantálja például, hogy nem licitálnak a felhasználók ellen?
2014. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sumákok! - Nincs elérhetőségük, és a kapcsolat menüpontnál írt üzenetekre egy hét útán se válaszoltak.

- 24 órás ügyfélszolgálat, na persze.

2014. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem sem válaszoltak a kapcsolatra írt kérdéseimre.
2014. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 4. 06:17
 6/7 anonim válasza:

Nekem ez a válaszom az oldalra.


[link]

2014. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most kaptam Spamben a linket szerintem átverés.

Ha még kevesen ismernék elméletben lehetne esély kifogni olcsón valamit, a lényeg úgy látom az ,hogy venni kell pénzért licitet és amennyit vettél annyiszor licitálhatsz, minél többen vannak és hát már látom hónapok óta megy annál kisebb az esély, nyerj egy jó licitet szinte biztos, hogy csak pénzt buksz vele.


Ráadásul informatikusként egy fél pohár meleg sört sem tennék arra, hogy az adminoknak nincsen korlátlan licitjük ill. nem tudnak belenyúlni belülről a rendszerbe, hogy ők vigyék el olcsóért a dolgokat. Vagy csak simán egy licitáló robot, ami mindig rálicitál ha nem ő áll nyerésre korlátlan kredittel, és mivel neki végtelen licitje van a felhasználóknak meg nem esélyük sincs.

2014. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!