Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék az internet...

Hogyan tudnék az internet segítségével pénzt keresni?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm.

2014. febr. 19. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Eladsz dolgokat vateran vagy aprodon.
2014. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez így működne, akkor senki sem dolgozna, mindenki a neten lógna, és csak hizlalná a számláját. Hidd el, nincs ilyen.
2014. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem kell nekem sok, nap pár ezresre gondoltam.....
2014. febr. 19. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Csinálsz egy weboldalt,amire kiraksz cuccokat és,ha megveszik akkor már van is egy kis pénzed.Felteszel valamit Jófogásra vagy Apródra és ebből is pénz lesz,ha megveszik amit kiraktál.Csinálsz magadnak YouTube-on egy csatornát és beszélsz minden féle "hülyeségről". Népszerűsíted a csatornád gyűjtöd a lájkokat és a feliratkozásokat.Vagy megtanulsz programozni és weblapot szerkeszteni.
2014. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi pár ezres az 60ezer forint... Valakinek annyi a fizetése.
2014. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csinálsz egy népszerű oldalt (mint pl. a gyk), és reklámokat helyezel el rajta.
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de ha talalasz ilyen modszert, majd aruld el nekem is, kerlek.
2014. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
ha nő vagy és bevállalós, akkor livejasmin
2014. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: leginkább sehogy. Ezek a "keress pénzt netezéssel" hülyeségek egytől-egyig átverések. Ha szerencséd van, ingyen dolgozol, ha nincs, még jól le is húznak pénzzel.

Leginkább ilyeneket fogsz találni: levélszemét-küldés, PTC, MLM-átverések, fogyasztói csoport, meg reklámnézegetés. Ezekért egy forintot nem fog fizetni senki neked (elég sokatmondó, hogy Paypalra nem lehet kérni a megszerzett pénzecskét)


Azt javaslom, keress valami valóban létező munkát,ahol van szerződés is, az ilyen netes melós átrázásokat meg felejtsd el.

2016. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!