Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom azt...

Facebookon hogyan tudom azt beállítani, hogy akiket nem ismerek azok ne, az ismerőseim viszont lássák, amiket kedvelek?

Figyelt kérdés

Tehát pl zenéket, filmeket.

Mert csak úgy tudom, hogy vagy teljesen letiltom és akkor senki sem látja, mert leveszem az idővonalamról.

Vagy pedig úgy, h vadidegen is látja, h éppen lájkoltam egy filmet mert nem rejtem el az idővonalról.

Remélem érthető, h mi a gondom. Nem igazán értek a fb-hoz...



2014. febr. 19. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Adatlap, adatmódosítás, görgess szépen lefelé, és minden "blokknál" állítsd be a megfelelő biztonsági beállítást a jobb oldalon lévő kis ceruza ikonra kattintva, majd válaszd az adadtvédelmi beállításokat és állítsd arra, amire szeretnéd (jelen esetben gondolom az ismerősökre).

És ezt csináld meg minden egyes résznél (film, sorozat, könyv, zene, stb...), teljesen a lap aljáig (mert közben ott lesznek az ismerősök, fényképek is, de ezek alatt van mit beállítani.

2014. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ó köszönöm szépen! :)
2014. febr. 19. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2014. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!