Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon nem látom ismerősöm...

Facebookon nem látom ismerősöm üzeneteit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos,múltkor irkáltam egyik ismerősömmel és véletlen valahova rákattintottam,most nem tudom hogy hova,de valamiért ha új üzenet ír,nem jelzi ki a bal felső sarokban hogy jött üzenet,ha ír szintén nem pittyog a facebook hogy üzenetett küldött,mi lehet a gond,mit kellene vissza állítanom ? Előre is köszi a segítséget,aki segít annak megy a zöld kéz mert fontos lenne.

#Facebook #üzenet #nem látom az üzeneteit
2014. febr. 18. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy ha belemegyek az "összes üzenet megtekintése",és ott se tudom visszanézni a régebbi üzeneteit,le nem tiltottam és ő se,mert irkálni tudok vele ha jobb oldalon a chaten írok neki.
2014. febr. 18. 13:50
 2/3 A kérdező kommentje:
Na közben rájöttem hogy valahogy véletlen sikerült áthelyeznem a "levélszemétbe",hogy tudnám visszaállítani normális állapotba ? előre is köszi.
2014. febr. 18. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam.
2014. febr. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!