Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmail minek van össze...

A Gmail minek van össze szinkronizálva a Youtube-al? Ugye csak én látom, h miket néztem meg?

Figyelt kérdés

Engem idegesít. Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni, nem használom sose, a megnézendő, megnézett, kedvenc stb. funkciókat...

Bocsi, ha hülyeség a kérdés, elég hülye vagyok informatikából.



2014. febr. 14. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobbra fent van egy menü,ha oda mész,hogy youtube beállítások.Ott ,ha rámentél,akkor balra lesz egy menü,hogy adatvédelem.

Egyébként alapesetben,ha rámész balra az előzményekre ott lesz egy rész,ahol kiírja,hogy privát vagy sem az előzményed.

2014. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy egyértelmű legyen, jobbra fent van a profil képed és mögötte egy lefele nyíl,oda kell menni,hogy bejöjjön a menü,ahol a youtube beállítás pont van.
2014. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm, egyértelmű volt! :)

elegem van, h most már a telefontól kezdve a facebookkal mindent mindennel kombinálnak. :/

2014. febr. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!