Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet a reklámokat tiltani?

Hol lehet a reklámokat tiltani?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kiadott egy ablakot, ahol csúszkával lehet beállítani a védelem fokát. Ezt én tévedésből a minimumra húztam. Azóta böngészéskor minden betöltéskor egy másik lapon reklámoldalakat is tölt.

Azt szeretném megkérdezni, hogy hol is találom ezt a beállító ablakot?

a csúszka alapból a felénél volt. szeretném visszaállítani, mert már curva idegesítő a játékok regisztrálj felirata, meg a gyerőgépek, kártyajátékok.

Kérlek valaki segítsen!

XP.professésön és crome böngésző. a böngésző beállításaiban nem találom. az xp vezérlőpulton is már végígnéztem az összes lehetőséget.

De mintha, mikor frissítettem az xp.t utána tette volna ki ezt a kis ablakot. nem tudom, talán meg kéne ismételnem a frissítést?



#reklám #tiltás #reklámok tiltása
2014. febr. 11. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a celra letezik a bongeszokhoz az Adblock amit csak felkell rajuk rakni...
2014. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felraktam. De nekem a böngészőben új lapot nyít ezen oldalaknak, és van, hogy újra megnyítja a böngészőt is. pl: keresek egy filmet, mire a linkek alapján nézhetném addígra min.három böngészőt kell bezárnom. Vagy mailben rákattintok a GyK linkjére és két lapot tölt egyszerre.
2014. febr. 11. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem elég, ha csak telepíted a Chrome-ba az Adblock Plus-t, le kell hozzá töltened a külső szűrőket is. Magyar, román, német, orosz kell, ezek automatikusan frissülnek. Nekem is van benne, ha mégis megjelenik valamilyen reklám, jobb egérgomb, saját szűrők közé beteszed.

Java Control Panel csuszkájára gondolsz? Vagy a Windowséra?

2014. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megleltem. Startmenü - Vezérlőpult - Internetbeállítások - Adatvédelem - a csúszka fel, utolsó elötti, a coockie-k blokkolása. És már nem nyít új böngészőt, de még másik lapot sem.
2014. febr. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!