Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segitene nekem bejutni...

Valaki segitene nekem bejutni valami nagyobb torrent oldalra? Persze megköszönném! FONTOS!

Figyelt kérdés
pl olyan link-et adni ahol ingyenes a regisztráció!előre is köszönöm...
2009. dec. 8. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted a nagyobb oldalakon van free reg?

Ha van akkor max. nagyon ritkán.

De:

Meg sem adtad, hogy magyar kell-e vagy sem, vagy valami egyéb infót.

Másik:

A nagyobb oldalakon csak meghívóval (vagy meghívóval sem) lehet bekerülni, szerinted egy idegen majd meg fog téged hívni, lehet hogy 0,000001 Mb/s feltöltési sebességed van, meg csalsz vagy bármit csinálsz, és akkor a meghívót is kirúgják.

2009. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.hogy valaki egy idegent fog meg hívni egy zárt oldalra!Szerintem mindenki örül,hogy végre be jutott és biztos van az ismerősei között olyan aki szívesen fogadna egy meghívót.Tehát nem egy idegent fog meghívni.Egyébként bizonyos fórumokon árulnak megivókat pénzért nem ingyen.
2009. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!