Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome miért nem menti el a...

Chrome miért nem menti el a Gmail jelszót?

Figyelt kérdés
Először felajánlotta, hogy elmenti, de rosszul adtam meg a jelszót, így a nemre klikkeltem. Ezután a beállításokon belül ki akartam törölni a nem mentendő oldalak listájából, de a lista üres, nem volt ott a Gmail, de azóta sem ajánlja fel a mentést. Azóta másik felhasználóval is beléptem, és annál sem ajánlotta fel.Chorme-ot újrahúztam, de semmi változás. Mit tegyek? Mozillához gyenge a gépem, csak a Chrome fut rajta gyorsan, a többi akad és lassú, amúgy rühellem.

#jelszó #Chrome #mentés #Gmail #jelszót elmentése
2014. febr. 8. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Na mi van, hol van a sok nagyokos, akik máskor minden sz*rra be tudnak ugatni?
2014. febr. 10. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel gmail, így bevagy jelentkezve a google fiókodba, tehát ha újra is húzod a chromod, nem lesz változás, mert az a jelszó accountodon tárolódik, vagyis a fiók beállításoknál keressd a megoldást. ill. a fiókodon belül a jelszavak, űrlapok kezelése...
2014. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azóta visszatértem a FF-hoz. Az a gondom, hogy több e-mail címet is használunk, és nem akarjuk, hogy egyetlen alá legyünk bejelentkezve. Ahhoz, hogy más e-mail címre lépjünk be, ki kell lépni az aktuális google bejelentkezésből, és be kell lépni a másikkal, majd gmail, és ott még mindig nem lesz elmentve a jelszó. Köszi szépen a választ!
2016. júl. 28. 11:22
 4/4 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen gondom, de megtaláltam a problémát.

Chrome-on belül beállításokban keresni kell a jelszavakat. Ha nincs megjelenítve a jelszavak (nekem se hozta) , akkor keresd a Megtekintheti google fiokjában linket. Innen fogaskerék- jelszóbeállítások : Itt ki lehet törölni azokat amiket tiltani szeretnél. Nekem ez megoldotta a problémát

2019. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!