Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet csinálni hogy a...

Meg lehet csinálni hogy a telefon routerként szolgáljon?

Figyelt kérdés

Egyik haverom mutatta a Samsung S4 mobiljával hogy internet megosztásra is tudja használni a mobilját wifin keresztül, tehát routerként szolgál. Mikor kimentünk a pusztába wifin keresztül tudtam használni a telefonjának az internetjét a laptopon.

Most jelen pillanatban csak a mobilon használom az internetet laptopon vezetékes internet nincs bekötve a lakásba. De így szeretném megoldani.

Most nekem egy S5620-as samsung monte mobilom van. Ez nem androidos készülék.

Ezzel meg tudom ezt oldani? Ha igen hogy?


Ha nem akkor androidos telefon kell hozzá? Vásárlási szándékom egy samsung galaxy pocket neo S5310 -es mobil.

Ez megfelelne erre a célra?


Várom az ötleteteket.


2014. febr. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

igen meglehet csinálni androidos telefon kell hozzá

énis csináltam már

2014. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a haverom Nokia Lumia-ja is simán működik mint wifis router,az windows 8 -as és nem androidos,
2014. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 8. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen kell okostelefon, már a régi Nokia 6300 is alkalmas volt ilyesmire
2014. febr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!