Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok ehhez hasonló...

Hogyan tudok ehhez hasonló weboldalt csinálni? És ha csináltatnék, az mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 7. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Joomla -val tudnál ilyet, grafika egyedinek tűnik de nem nahy ördöngösség.

Mennyiért!? Nos nincs az a pénz amiért Joomlába szenvedjek :-)

2014. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hasonló képességű weboldalt (nettó) 50 ezer közt.

(Attól függően miket szeretnél, amiket így elsőre nem láttam)

2014. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Még egy kérdés:

Egy ilyet mennyiért csinálnának nekem?

[link]

2014. febr. 7. 21:57
 4/11 A kérdező kommentje:
És mennyit hoznának a reklámok?
2014. febr. 7. 21:59
 5/11 anonim válasza:
Vannak ismert ingyenes weblapkészítők (5mp.eu, webnode, stb.) de ezek általában tele vannak hirdetéssel, nem véletlenül ingyenesek. Ha ilyesmit szeretnél int ez a honlap amit linkeltél, szerintem 20000 Ft körül lesz az ára ami olcsó, mert egy normális honlap ár 50-100.000 Ft-ig van, azok a már nagyon profi, nagyon használható honlapok. Ha veszel, megbízható embertől vegyél/rendeld meg a honlapod, mert elég sok a csaló, elöszőr gyöződj meg róla, hogy akitöl rendelsz/vezsel, az megbizható-e.... DE szerintem az ingyenesek is tökéletesen használhatóak...
2014. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
a második vagyok. nha a második honlap linkje alapján én kb. 100 ezer Ft és afölött saccolnám az árárt , ez már viszonylag profi, ha a reklámokra mész rá, azok fél év alatt viszzahozhatják a weboldalad árát, HA elég jó lesz a honlapod és elég sokan , elég jó összeget fizetnek, de a hirdetés sosem olcsó, ezért valószínüleg (és reméhetőleg) visszahozzák a weboldal árát.
2014. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sok szerencsét!
2014. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Előző: Köszönöm!
2014. febr. 8. 12:16
 9/11 A kérdező kommentje:

11:22:

Mit jelent az hogy nagyon profi nagyon használható honlap?

Mitől lesz nagyon használható?

2014. febr. 8. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:

A második oldal egy sablon oldal, ráadásul aki csinálta és bele nyúlt halvány lila gőze sincs a HTML -ről.

Kicserélte a logót favicont, feltöltötte a 000webhost ingyenes tárhelyére, rakot hozzá egy szintén ingyenes .tk -s domaint és ennyi.

Ugyan ezt használja jópár másik oldal is: lajkovi.org coolnaija.com picsroll.com megafun.co ...

2014. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!