Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől megy el állandóan az...

Mitől megy el állandóan az internetem?

Figyelt kérdés

Már napok óta ezt csinálja, bekapcsolom a gépet van internetem, minden jól működik kb 1 vagy 2 óra hosszáig utána csak úgy elmegy az inernet, a tálcán úgy jelzi, hogy van de még sincs. Ilyenkor újraindítom a gépet és megint van egy ideig. 3 gép van összekötve, tudtommal csak nálam van ilyen probléma, a routerrel biztosan nem lehet baj ha újraindítás után rögtön visszajön, legalább is szerintem. Asztali számítógép, kábellel csatlakozik az internethez, vírus nincs a gépen. router: TP-LINK: ZTE ZXV10 H201L


Esetleg valami ötlet?



2014. febr. 7. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
"vírus nincs a gépen" <<< ha ez biztos, akkor a hálókártya rosszabb esetben alaplap és / vagy tápegység haldoklik, és instabbilan működik.
2014. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(ha szerencséd van csak nem megfelelő driver)
2014. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tényleg elég instabil, azt hittem, hogy a vinyó lesz a baj mert fura hangokat adott ki, de miután lecseréltem még mindig voltak problémák, kékhalálok, rendszer belassulások amik újratelepítéshez vezettek, de ez is csak alkalmi megoldás. Hogyan deríthetném ki, hogy a táp vagy az alaplap hibás e?
2014. febr. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!