Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok telefonommal a...

Hogyan tudok telefonommal a számítógépes internetem használni USB-n keresztül?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy bedugom az USB-t a telefonba és a számítógépbe és a számítógép internetjét eltudom érni telefonon is. (És majd ezt megosztani szeretném, de leginkább az elsőre válaszoljatok)

2014. febr. 6. 19:22
 1/7 Tengor ***** válasza:

Leteszed a telefont a számítógép mellé. Ezután elmégy az első számítógépboltba és veszel egy routert. Hazaviszed, beüzemeled.

Ennél egyszerűbben nem fogsz tudni netet megosztani.

2014. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
USb-n keresztül nem fog menni. Wifi (router) kellene hozzá. Azon keresztül tudnál netezni.
2014. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyértelműen wifi router kell!

csak forditva müködne Telefon netet osztani a gépnek USB megosztással vagy ha a telefon képes rá Hotspot al

2014. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából jelerősítőnek használnám, de arra nem szívesen költenénk pénzt és a legolcsóbb megoldás pedig ez lenne
2014. febr. 6. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:

meg hallottam róla, hogy USB-be beteszik a telefont és a telefon továbbítja a netet csak nem tudom hol van leírás. Egy linket meg találtam ami félig használható és utána lehet hogy menne is az internetmegosztás

[link]

2014. febr. 6. 19:37
 6/7 Tengor ***** válasza:

Mégis mennyi jelet erősítenél? Az USB maximális kábelhossza 2-5 méter lehet.

Miért nem írod le mi az alap problémád és mi megmondjuk a leggazdaságosabb megoldást?!

2014. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazából már kérdeztem, de senki se válaszolt azért kérdeztem másképp na mind1.

Lényeg, hogy a szomszéddal közösen vesszük az internetet csak 2 fal útban van mert van köztünk egy lakás és ez nálunk gondot okoz mert 1-es a térerő. És azt szeretném, hogy USB-vel kapjon a telefonom internetet a gépemen keresztül mert tudom hogy lehet csak azt nem hogy hogyan és azt szeretném kihozni belőle hogy megtudjam utána osztani az internetet amire alkalmas is lenne az androidos eszközöm

2014. febr. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!