Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft-Bukkit szerver -...

Minecraft-Bukkit szerver - Nem működik a localhost. De mégis miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy amikor megy amikor megpróbálok localhoston felmenni a szerveremre, egyszerűen nem találja (!?). (A külső IP címememmel viszont működik). Ha valaki tud segíteni, azt belefoglalom az esti imámba...

Köszi! :)



2014. febr. 3. 16:05
 1/4 anonim válasza:
Szia nekem is ez volt a gond úgy kell csinálni hogy:START futtatáshoz vagy a kereséshez beírod hogy "cmd" bejön egy fekete fül beírod hogy:ipconfig,és megkeresed az IPv4-címet és ami ott van mellette ip azt kimásolod utána belemész a szerver mappájába és ott a "properties"-fájlba az ip-címhez beírod a kimásolt ip-t!! Ha működik kellemes szórakozást ha nem akkor írj privátba. :)
2014. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ELŐZŐ VAGYOK nekem se működött localhostal azért csináltam így!
2014. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a 25565 porton futtatod akkor megy a localhost ha nem akkor "localhost:port".
2014. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Sajnos ezek nem működtek. Megy szépen külső IP címről, de csak erről a külső IP-ről tudok felmenni rá.

A localhost-ot azért kellene megcsinálni, mert a Craftconomy nevű pluginnak valami sqllite-os adatbázist kellene kezelni a localhoston keresztül. Próbáltam már neki megadni a külső IP-t, de arról nem hajlandó működni. Szóval most induláskor mindig egy kis hibát ír. Ha van valakinek más ötlete, akkor nagyon örülnék, ha azt velem is megosztaná. Továbbra is köszi! :)

2014. febr. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!