Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha gitárshop nem...

Mit tegyek ha gitárshop nem enged belépni mert 06 van a telefonszámom előtt nem +36 és kéri hogy módosítsam de nem tudom módosítani amíg nem lépek be?

Figyelt kérdés
Írtam nekik nem válaszolnak és nagyon sürgős lenne.

2014. febr. 3. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a telefonszámod 06 30-123-4567

Akkor azt kell beirnod, hogy

+36 30-123-4567

Lehet, hogy a szóköz vagy a kötüjel nem kell, ellenőrizd, hogyan kéri.


A 06 csak akkor kell, ha magyar telefonrol hivsz magyar telszámot. A külföldi oldalakon mindig +36-tal kell kezdődjön a telefonszámod, a 06 helyett ird be.

2014. febr. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam is ez a probléma. Jelzi, hogy módosítsam a telszámomat, viszont nem enged belépni az oldalra, hogy javítani tudjam.
2014. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A megadott telefonszám már létezik az adatbázisunknál, másik felhasználónál. Kérjük add meg saját telefonszámod!


Nekem meg ezt írja ki pedig már rég töröltem azt a másik profilomat és egy újjal szeretnék hírdetni de nem engedi a telefonszámomat!

2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!