Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internet?

Miért lassú az internet?

Figyelt kérdés
Az lenne a bajom hogy kis netem van 3/1mbps és ahogy oda is írtam garantált 1 mbps, de ez sem kapom meg wifin keresztül megy a net, 1pc rá van dugva a másik laptop az vezeték nélkül megy . Kb: 2 méterre van tőlem a router és semmi nem akadályozza, de ettől függetlenül még mindig lassú. Kikapcsoltam a windows frissítéseket is és ugyanolyan mit tegyek?(csak a laptop van bekapcsolva, amin és most kiírtam a kérdést)

2014. febr. 1. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

programban egy kis regisztrációs trükkel tutsz gyorsítani picit

firefoxban ezt állítsd be

[link]

ha ezzel sem javul akkor még annyit megtehetsz ha eddig nem tetted hogy a router menüben beállítod a fel letöltés korlátot ezt a router menüt a hálózati kártyánál az alapértelmezett átjáró ip címét beirod a böngésző cimsorába nekem igy van ki írva TP-Linkes routernél

Bandwidth Control --->Control Settings és ott beirod a letöltés feltöltéssebességet én. 10mb/s et irtam be

2014. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Most már megy rendesen!
2014. febr. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!