Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok idézeteket?...

Hol találok idézeteket? (olyan kéne ami ilyen barátos, legjobb barátnőnek szól. Meg a barátságról)

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Google a barátod!
2009. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

“A siker azokhoz pártol, akik elég energikusak, hogy dolgozzanak érte, elég bizakodóak, hogy higgyenek benne, elég türelmesek, hogy várjanak rá, elég bátrak, hogy megragadják, és elég erősek, hogy megtartsák.” (Joshi Bharat)

Érted,hogy bharátos :DDD

2009. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

itt találsz megfelelő idézeteket.

Ha a frissítés gombra rányomsz,mindig új idézet jelenik meg.

2009. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
www.citatum.hu
2009. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én honlapokat nem tudok :/// nekem csak küldik az idézeteket,de bemásolok párat hátha,tetszenek :)


“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”


"A barátok olyanok mint a csillagok.Nem mindig látjuk őket,de tudjuk, hogy vannak."


"A jó barátok mindig egymás mellett állnak, történjen bármi.Amikor azt mondják "örökké" úgyis értik."


"Azért szeretlek aki vagy,s nem azért mert szeretsz,melletem nyugodtan önmagad lehetsz..."


"Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akikkel együtt akarsz lenni, akikkel együtt kell lenned."



"A barát az az ember, aki mellett mersz önmagad lenni.."


"Sok ember barátnak látszik - és nem az; sok ember nem látszik barátnak - és mégis az."



"A barátság aranyfonál, ami könnyen elszakad. Össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad."



"Nem az az igazi barát, aki szenvedéseink közepette szánalommal fordul felénk, hanem aki irigység nélkül tudja szemlélni boldogságunkat.”



Egy barát sosem közli, hogy "én előre megmondtam"- még ha az is az igazság."



"Barátainkba kételkedni nagyobb szégyen,mint csalódni bennük.."


"A barátság egy szó mely többet ér az életnél.A barátság egy érzés mely örökké él.A barátságot nem lehet leirni se elképzelni.Egy érzés mely leirhatatlan s megfoghatatlan.."

2010. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!