Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home-os internetszolgáltatás...

T-home-os internetszolgáltatásról kinek milyen tapasztalata, véleménye van?

Figyelt kérdés
Érdeklődés szintjén kérdezem csak jelenleg.
2014. jan. 29. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az van. Meg vagyok vele elégedve, eddig még (fél éve) egyszer se ment el a net. De igazából az összes szolgáltatóban az a közös, hogy becsórják a pénzedet.
2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

T-home hazánk egyik legnagyobb szolgáltatója, ennek megfelelő színvonallal, segítőkész ügyfélszolgálattal, korszerű technológiával. Igazából véleményem szerint lehet t-home, upc, digi stb mindegyik jó is meg nem is.

Olyan nincs hogy tökéletes lenne bármelyik az év 365 napján, kisebb problémák mindenhol előfordulnak. Ha lakhelyeden több szolgáltatás is elérhető javaslom vesd összes az ajánlatokat és a legszimpatikusabb, legkedvezőbb mellett dönts. Mostanában amugy nem volt panasz a T -re felénk.

2014. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek elég régóta van egy ilyen tv-telefon-internet csomagja, de annyira instabil a net, hogy van amikor lekúrja még skype-ról is a lányt. Másik szobában meg csak a WoW fut a bátyja által. 50 mbites, és így is egy kalap szar, megbízhatatlan. De én csak innen tudok alapozni, lehet csak ezen a vidéken ilyen gány (Monor-Üllő és környéke, a legszarabb körzet).
2014. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Drága nem éri meg a szakikat ha kihívod meg kb hülyérevesznek szarakodott a net erre javasoltak egy új modemet azzal is szar volt és mikor mondtuk ,hogy szakad a net a válasz az volt mi huzogatjuk ki a modemet azért megy el kössz ennyire hülyének nézni az embert.. a net viharos időben meg belassul.
2014. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En egy honap alatt hat-het kulonbozo ugyfelszolgalatossal beszeltem, negy-ot kulonbozo tajekoztatast kaptam, mire egyaltalan kitalaltak, hogy jonnek-e kotni. A heten kellett volna. Felhivtam oket, senki se tud semmit, megadtam a szamomat, hogy majd felhivnak. Azota se hivtak. Ha egyszer vegre bekotik, remelem, a szolgaltatas azert szinvonalasabb lesz.
2014. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Minden hétvégén lefagy, alig megy és a tv is.
2014. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otos valaszolo vagyok. Meg mindig nem tortent semmi. Hetente ketszer hivom oket. Ebbol fogyasztovedelem lesz...
2014. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ám...3Éve vagyunk T-be és eddig SEMMI panaszom nem volt, semmivel. Kb Fél évente van teljes hálózati karbantartás, az is éjfél körül, amikor nincsenek olyan sokan...

IPTV+20mb net.

2014. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kur.a sz.r alig várom lejárjon hűségidő mert kb. 2 havonta javítani kell valamit a vonalon vagy a szolgáltatással,egy hulladék, instabil kókány cég.
2016. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!