Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani Facebookon, hogy egy nevem legyen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 15:19
 1/6 anonim válasza:
azt nem lehet beállítani. sok ember úgy csinálja, hogy egy nevet ketté választva adja meg vezeték- és keresztnévnek, azért jelenik úgy meg.
2014. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de lehet, én is láttam már olyan profilt, ahol csak 1 név volt. megoldásra csak tippem van, bár mivel egy szkript ellenőrzi, hogy valós név lehet-e, nem biztos, hogy működik. próbálj üres karaktert megadni, ha ennyire fontos (alt+0160).
2014. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kipróbáltam, jól tippeltem, nem fogadja el.
2014. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
amiket láttatok, nem "oldalak" voltak? mármint nem személy, hanem a bejelentkezésnél van, hogy "Oldal létrehozása közszereplő, együttes vagy vállalkozás számára.".. mert ott biztosan lehet
2014. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, tényleg vannak olyan privát profilok, ahol egy név van. engem például jelölt már be valamilyen indiai személy, akinek így volt. most mondjuk nem tudom mert nem igazoltam ilyeneknek vissza sose :D
2014. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dupreeh válasza:

Hat meglehet nezd meg a fiokomat:


[link]


Egyszeru: 1. Firefox 2. FoxyProxy 3. Indiai proxy 4. Fb nyelváltás indiaira (hiszen hindunak lehet egy neve is !vallás) 5. mented 6. visszaallitod a nyelvedre


Ps.: elnezest a helyesirasert amerikai/sved vagyok. Eltem orszagotokban par evet.

2014. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!