Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratettem a gépem és a...

Újratettem a gépem és a telepítés elött a "Torrent" nevű programmal a letöltés majdnem 2 megával jött. Telepítés után viszont nem akar felmenni 1 mega fölé sem. Mitől lehet ez? Vagy hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés. Kevesebben töltenek fel és/vagy kisebb sebességgel.
2014. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 67 en seed-el nek akkor fel kellene menjen a letöltési sebességnek :/
2014. jan. 26. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
67 seeder? Az nem is sok. Van aki 1 kb/sec-el seedel, tehát a 67 esetén sem biztos hogy 2 megával fogsz letölteni...
2014. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezelött 30 nál felugrott 1.8Mbit/sec- ra és annyival jött le. Nem ment alább
2014. jan. 26. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy nem feltétlenül a seederek számán múlik és lehet véletlen is ahogy az első írja és semmiképp sem az újratelepítés miatt van...
2014. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy az újratelepítés miatt van csak hogy mitől lehet ez.. talán rossz torrentet szedtem volna le. de akkor várok.. hátha.. vagy megpróbálok letölteni egy olyan dolgot amit sokan adnak és megnézem hogy felmegy-e..
2014. jan. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!