Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rá lehet valahogy kötni egy...

Rá lehet valahogy kötni egy pendrivet vagy esetleg usb-s külső winchestert egy olyan routerre amin nincs usb port?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, max ha más eszközzel megosztod a hálózaton.
2014. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lajos54 ***** válasza:
90%
Ki lehet nyitni egy olyan szobának az ajtaját, amelyiken nincs ajtó?
2014. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Lajos nagyot röhögtem,de 101%-ban igazad van. :)
2014. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
#2 +1 :D
2014. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Manapság kb mindenre van átalakító, azért kérdeztem hátha erre is csináltak valamilyent...
2014. jan. 26. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Sok átalakító,de télleg sok,az mind kamu,hülyeség csak megvan szerkesztve Google képeknél. K.b amilyen átalakítókat nézegetsz az mind kamu. Ez is most olyan,hogy egyik oldala USB 2.0 másik meg Egy DVI,szóval elég logikátlan. #3-as voltam.
2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez is most olyan,hogy egyik oldala USB 2.0 másik meg Egy DVI,szóval elég logikátlan."


Ez mondjuk pont baromság. :)

USB-re igencsak sok eszköz van, például ilyen külső "videokártyák".

Tudok mutatni is, itt van az asztalomon egy, már elég sokszor használtam is, mivel a laptopomon csak HDMI kimenet van és ezzel USB-n át akár VGA-s monitort is rá tudok kötni.

2014. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!