Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez valami vírus? Hogy tudom...

Ez valami vírus? Hogy tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Véletlenszerű szavak vannak így aláhúzva, és zölddel kiemelve, és amikor fölé viszem a kurzort, a képen látható "szövegbuborék" jelenik meg. avast-al átnéztem a gépet, talált pár vírust, le is szedte őket, de Chrome-ban még mindig él a jelenség. Ugyan ez volt Firefox-nál is, de onnan eltűnt! Egyik indításkor kiszedte az avast... ugyan úgy indításnál chroman-ál is talált vmit, de még mindig jelen van...


Kép:


[link]



#vírus #böngésző #Firefox #Chrome #Avast #számítógép. számítástechnika
2014. jan. 24. 21:21
 1/9 csacsi2 ***** válasza:

Vírusírtót vírusírtóval.

ilyenkor nézd meg hogy mi is az a vírus (több milliárd van) és talán többet mondhatunk.

Futtasd a Malwarebytes -t.

[link]

beépülnek a böngésző kiegészítőkba onnan távolítsd el miutá a rendszerből sikerült.

Általánosságban így:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2014. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vírusírtót vírusírtóval? Ezt nem igazán értem.
2014. jan. 24. 21:37
 3/9 csacsi2 ***** válasza:
elírtam , nem akartam javítani, gondoltam észteveszed...Vírust vírusírtóval! Malware-t malvare írtóval...Nem ez a lényeg!
2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Leszedtem amit javasoltál, és le is kapott pár ilyen popup vírus félét. Azóta nincs ez a jelenség! Köszönöm!!!

Viszont a kezdőlapom még mindig nem a google.hu, hanem vmi badoo-s szarság, és nem változik meg.

Erről esetleg tudsz valamit?

2014. jan. 24. 22:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj megvan, csak beírta magát a chrome oldalak közé, kiszedtem már nincs. Viszont ez a malwarebytes progi folyamatosan blokkol vmi oldalhozzáférést. Ez mit jelent? Mert le akarom szedni, hiszen csak 14 napra jó. Utána megint beszopok majd automatikusan vmi vírust?
2014. jan. 24. 22:15
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

Beállításaiban nézz körül. Psihing oldalak meg ilyenek. Általában azért szoktak tűzfalak (és vírusírtók) blokkolni oldalakat mert veszélyesek, pl Adathalász (phishing), vagy közvetlen vírusfenyegetést jelent (rosszindulatu webhelyek). A bizonsági beállításoknál beállítható.

[link]

2014. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is aktív ez a védelem a progiban, de ha letörlöm ezt a programot, akkor megint feltelepül vmi automatikusan? Mert csak 14 nap próbaidőszak van. Gondolom utána semmit nem ér, hogy a gépen marad.
2014. jan. 24. 22:30
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

Malvare írtók vannak ingyenesben is.

Az IoBit MalwareFrighter.

A malwareBytes-t azért is ajánlottam mert az egyik legjobb, de én is az IMF -t használom jelenleg.

[link]


Csak annyit jelent,hogy free, hogy egy két opció nem beállítható (pl usb védelem), viszont a hatékonysága a neten ugyan az.

2014. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ezt uninstallálom, azt pedig letöltöm! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :)
2014. jan. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!