Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy elindítom...

Tomeek1988 kérdése:

Miért van az, hogy elindítom a battlefield 4 et single playerben és ultra grafikán 50 fps el megy és most, hogy megvettem eredetiben, hogy tudjak multizni low grafikán is akad?

Figyelt kérdés
A gép simán elviszi az egyszemélyes hadjáratot de multiban bármilyen beállításnál akadozik,először azt hittem , hogy az internet sebességgel lehet a probléma de ma megkötöttem egy 30 megás netet és sajnos azzal is ugyan olyan.....Bármilyen ötletet meglátást szívesen fogadok!Köszönöm!

2014. jan. 23. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
le írnád a géped főbb hardver részeit pontosan mert úgy konnyebb lenne választ adni. lehet memória kevés lehet processzor lehet egyszerre mind a 2 - de más is lehet.
2014. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy a multinak mindig nagyobb a gépigénye .
2014. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Helló!

4 magos amd 3.0 procival.

hd 5700 videókártya

8gb ram.

Nem értem , mert sima kampány módban simán megy de ha neten nyomom , akkor meghal minden.....

2014. jan. 23. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:
az a 3.0 nullát nem értem mért írtad oda na mindegy :d phenom x4 -es procikon már 1 -2 exkluziv játék nem fut olyan pompásan min pl bf4-crysis 3 nem rájuk optimalizálták . szval hogy multiban laggol a játék azzal max annyit tudsz csinálni hogy le cseréle egy fx 6300 -as procira ami nem fogja engedni 30 alá az fps-t személyes véleményem szerint.
2014. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy legújabb vga driver van fent ?
2014. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen!nemsokára hoznak komolyabb rammot meg egy 2 gigás nagyon erős videókártyát ha azzal megy akkor király ha nem , akkor széttöröm a gépet! :D köszönöm a segítséget király , hogy itt mindig válaszolnak!
2014. jan. 24. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs mit de nekem más mondta hogy windows 8.1 en jobban fut ez az 1 játék mert a többi fps-t veszt ahogy a teszteket nézem szerintem ezért nincs értelme fel rakni . de az új vga nem biztos hogy megoldást hoz lehet jobb lesz az átlag és a maximum fps de érzékelni fogsz fps laggot ugyan úgy mellesleg nállam a gtx 480 at a phenom x4 nem nem teljesen hajtja ki full hd-ban van ahol 60-70% ra le esik a gpu használt ez pedig cpu limit erősen :S
2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Raktunk bele egy sapphire r7 260x 2Gb ddr5 videó kártyát és jelentem hibátlanúl megy.fps számláló soha nem esik 40 fps alá de alapvetően folytonos 60 on megy de ha beszaladsz a 60 online ember közé akkor leesik 40 re de ennyi.köszönöm szépen a kommenteket!
2014. jan. 25. 01:12
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor még is igaz ez a memóriás story kell a 8 gb csak nem tom hova ..
2014. jan. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!