Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy sima regisztrációból...

Egy sima regisztrációból lehet bajom? Egy kezdő

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja regisztráltam egy fizetős oldalra. Semmilyen személyes adatot nem adtam meg magamról. Bankkártyám nincsen, telefonszámomat nem adtam meg. Az oldalra az van kiírva hogy az előfizetés inaktív. A kérdést újból felrakom mert 1-2 válasz elbizonytalanìtott.
2014. jan. 21. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lajos54 ***** válasza:

Azért inaktív, mert még nem fizettél. Elvileg így nem tudod használni a szolgáltatásaikat, vagy azok egy részét.

Viszont amíg nem fizetsz, addig "nem valósult meg" a szerződés, egyiteknek sincs semmi elkötelezettsége.

2014. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem is akarok érte fizetni egy petákot sem. Tehát ha maguktól nem törölnek le, mert nem fizetek, akkor abból sincs gond?
2014. jan. 23. 13:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy az oldalon semmit se tudok megnézni, mert bead egy ablakot, ami tartalmazza a fizetési lehetőségeket.
2014. jan. 23. 13:37
 5/11 Lajos54 ***** válasza:

Így van. Olyan ez, mintha mondjuk kiválasztod az étlapról a kaját, de nem rendeled meg.

Amúgy a regisztrációdat nem tudod törölni? A legtöbb ilyen oldal szokta engedni, mert akár téves adatokat is megadhattál...

2014. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet sajnos, ezért is idegesít ez ennyire. Szerintem az lenne a korrekt minden oldaltól hogy ha megadnák a törlés lehetőségét. De ha így inaktívan fennmaradok az oldalon, akkor ebből soha nem lesz semmi?
2014. jan. 23. 16:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul az oldal legális még sem ad törlési lehetőséget. Amúgy köszönöm a választ!
2014. jan. 23. 16:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Az oldal hasonló az HBO GO-hoz. Legálisan lehet rajta filmeket nézni fizetésért, csak sajnos ezt a regisztráció után vettem észre.
2014. jan. 23. 16:40
 9/11 Lajos54 ***** válasza:
Nem kel izgulni, ez tulajdonképpen egy félbemaradt ügylet. Főképpen, mivel (mint írod) semmi személyes adat, a szolgáltatást meg addig úgysem veheted igénybe, amíg nem fizettél, tehát nem követelhetnek rajtad semmit. Egyébként én bizalmatlan vagyok az ilyen előre fizetős dolgokkal, mert semmi biztosíték nincs rá, hogy fizetés után működne.
2014. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát én se fizettem az interneten soha semmiért és nem is fogok.
2014. jan. 23. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!