Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: Egy méglévő képem...

Facebook: Egy méglévő képem profilképpé állítása anélkül, hogy a lájkok és a kommentek törlődjenek róla. Hogyan?

Figyelt kérdés

A kép nem a "Profilképek" mappában van (vagy minek nevezzem). Próbáltam, hogy Kép áthelyezése másik albumba, de ott nem szerepel a "Profilképek" mappa.

Próbáltam a "Portré készítése az adatlaphoz" dolgot is, de akkor valami "vágás" féleséget akar, ami ugyebár új képet hozna létre, szóval az sem jó.


Nem hiszem, hogy 2014 -ben a Facebook ne lenne képes erre a műveletre, hogy ne tudjak egy sima képemet beállítani profilnak. De én nem tudom hogyan kell. Több helyen is olvastam a válaszokat, de egyik sem teljesen erre épült.

Szóval remélem most, hogy feltettem ezt a kérdést abban a formában, ahogyan nekem kell, meg fogom kapni a választ rá.


Előre is köszönöm!



#profilkép #meglévő kép profilképpé
2014. jan. 21. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Pedig sajnos nem képes, ha átteszed a profilképes mappába, akkor minden "lájk" törlődik. Én is mérges vagyok miatta, de sajnos ez van. Vágni meg mindenképp megvágja a képet, ha "portré készítése az adatlaphoz" funkciót használsz, s igaz, hogy a vágást te magad be tudod állítani jól, de a "lájkok", kommentek onnan továbbra is el fognak tűnni.
2014. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!