Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj mostanában a Chrome-mal?

Szpeti1991 kérdése:

Mi a baj mostanában a Chrome-mal?

Figyelt kérdés
Hali! A kérdésem az, hogy egy ideje a Chrome a gépemen teljesen haldoklik. Nehezen nyit meg oldalakat, sokszor százszor rá kell frissíteni egy-egy megnyitásra, akadozik a gépezet. Szerintetek az én gépem hibája, vagy valamelyik legújabb frissítésben bénáztak el valamit?

2014. jan. 18. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet az internet kapcsolatod, vagy terhelt hállozatod, esetleg beépülő plugin, vagy akár egy vírus is...
2014. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Google a Chrome-ban letiltotta az összes külső bővítményt, még a VLC-t is. A saját Adobe Flash Playere és a saját Webáruháza működik. Ezek után kiadott egy frissitést, amelyik alaposan megzavarta a böngészőt. Én töröltem és újra letöltöttem innen. Már nem fagy és nem is akadozik.

[link]

2014. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a verzió a legújabb és ezzel van baj.

Verzió: 32.0.1700.76 m

2014. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A legutolsó verzió eléggé elba...ott, sok videót nem futtat, a pluginek bezavarnak, pedig tőlük vannak. Igen, előző válaszoló jól írta, ez az a verzió: 32.0.1700.76 m
2014. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jól van, akkor jó tudni, hogy nem csak az enyém bénázik...

Tehát ha törlöm és újratelepítem, az javít?

A gépemmel és az internetkapcsolatommal nem hinném, hogy baj van. Főleg, ha más is tapasztalta a hibákat.

A youtube is eléggé akadozva megy rajta, van, amikor oldalt nem hoz be (ami pl. blogírásnál elég idegesítő, hogy rányomok az elküldésre és kiírja, hogy az oldal nem elérhető... nyilván le van mentve, de akkor is parás a dolog...), vagy többször rá kell frissítenem mire megnyitja, néha meg elég fura verziókat hoz be. Na, szal idegesítő az egész.


Nem tudom, hogy a Firefox mennyivel jobb, az is telepítve van. Majd kipróbálom. (Csak már nagyon belaktam a chrome-ot, lementettem a fontos oldalakat, már két-három kattintással megnézek minden fontos dolgot megnyitás után...)

Remélem, a következő frissítésre javítják ezeket.

2014. jan. 19. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig többször is csak úgy magától bezárta magát. Van benne Adblock Plus külső szűrőkkel, csak a webáruházából bővítmények. Újra kellett telepítenem, mert a VideoLant letiltotta. Vírus vagy féreg nincs, fizetős ESS7 a védelem. De úgy látom, hogy a Windows7-tel akad össze, az asztali (családi) gépen XP Professional SP3 van, ott semmi baja sincs.
2014. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kérdezőnek: NEM tudod törölni-újratelepíteni, mert régi verziót telepíteni, na azt nem enged (Win7Ulti). Ha letiltottam az összes plugint, akkor bolondult meg igazán...vagyis böngészgetni engedik csak, ha beágyazott video kell akkor Mozilla, az megy gond nélkül. Nincsenek vírusaim, EST és Avast fullra átvizsgált mindent, még egy nyomorult spyware-t se talált.
2014. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Előző vagyok: átlagsebességem 60/22, ezzel semmi baj, egyébként.
2014. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Windows7 Home Premium, 64 bit.

Minden további nélkül ragyogóan fut a Google Chrome, igazán nem értem, mi lehet nálad a gond vele. Én innen töltöttem le: [link]

Próbáld meg ezt telepíteni (Comodo Dragon): [link]

2014. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hmm... Beágyazott videókkal van gondja, van a gépeden Shockwave Player? Ha igen, azt töröld és innen tölts le újat, zárd be a böngészőket és telepítsd. Rendszerint ettől a vacaktól akadozik vagy omlik össze a Chrome. [link]
2014. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!